Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Hledáme domov pro Forda

Pokud byste chtěli a mohli poskytnout Fordovi dobrý trvalý domov, ozvěte se, prosím ( podmínky adopce ).   Pro Forda by byl dobrý domov se zahrádkou.

 

Zatím je ve velkém stresu, pokud by měl jít dovnitř do domu, ale jistě i to se časem naučí. Nyní uvítá spíš zázemí venku, procházky a častý kontakt s trpělivým a vlídným páníčkem. Rádi bychom mu našli domov, kde bude jako jediný pes v rodině.

Fordovi je údajně více než 6 let, působí mladším dojmem, zuby má v pořádku. Majitelé se ho po letech zbavovali, žil nejspíš v nevyhovujících, spíš otřesných podmínkách, byl velmi hubený, měl klíšťata, samozřejmě bez očkování.  Měl neudržovanou zplstnatělou srst a především zastaralý prokrvený, praskající a zanícený rozsáhlý otlak na hrudníku, ze kterého se vytvořil překážející a obtěžující „váček“, jak je vidět na fotkách.  Ford i přesto, že nemá mnoho životních zkušeností, které by měl psí společník v tomto věku mít, je k lidem přátelský a postupně se začíná radovat ze života a volného pohybu.

Všechno, co bylo potřeba udělat už absolvoval. Neléčený rozsáhlý otlak byl chirurgicky odstraněn a zhruba 20 cm dlouhá rána se dobře hojí. Je potřeba, aby přibral a dostal se do dobré kondice. Ale mezitím už se mohou zájemci hlásit.

Pokud byste chtěli přispět na Fordovu léčbu nebo jinému pejskovi, který je v péči nadačního fondu, budeme moc rádi za kontakt. Ford, tak jako i jiní psi z našeho fondu, bude do nového domova odcházet  vyléčený, očkovaný, odčervený, čipovaný a ošetřený proti blechám a klíšťatům. Celoživotní spolupráce a kontakt s novými majiteli je samozřejmostí.

 

Naposledy změněno středa, 12 září 2018 12:56