Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Jak pomoci

Irský vlkodav ... plemeno, které je nám blízké. Irský vlkodav.... pes, který je původem z drsných podmínek. Snese tedy všechno? Skoro. Když je se svým pánem, kterého ho má rád a který ho má rád. Stává se, že z různých důvodů tomu tak není. Snažíme se v takových situacích pomáhat.

Najít nového pána a zabezpečit prostředí takové, aby byli psi spokojení, měli po všech stránkách dobré podmínky a hlavně měli své lidi, kteří jim umožní prožít hezký psí život. Staly se případy, že psa bylo nutné vyplatit z nevhodných podmínek. Může se stát, že některý pes bude potřebovat nákladný operační zákrok nebo léčbu, která by mohla zkvalitnit nebo i zachránit jeho život a majitel momentálně nebude mít na nákladnou léčbu prostředky. I v takových případech pomáháme hledat řešení. Rádi bychom následně zjišťovali o plemeni co nejvíce poznatků, které by mohly být prospěšné v dalším chovu. Podle možností i podporou potřebných vyšetření nebo připojení se k výzkumným úkolům. Chceme seznamovat zájemce o plemeno s jeho přednostmi i s jeho problémy. Budeme se snažit zajistit odpovědi na případné otázky týkající se irských vlkodavů a života s nimi.

Ne každý si může "adoptovat" nemocného nebo "nechtěného" vlkodava, ale teměř každý může nějakým způsobem při této pomoci přispět:

Libovolnou finanční částkou – jednorázovou nebo trvalým příkazem na účet Nadačního fondu Irský vlkodav 28076349/0800. Kompletní info o možných způsobech platby najdete v kontaktech.

Pokud si budete přát a kontaktujete nás, vystavíme vám potvrzení o převzetí daru nebo darovaci smlouvu. Dar si pak můžete odečíst/nechat odečíst zaměstnavatelem od základu daně.

Pokud to bude vaše přání, budeme respektovat vaši anonymitu.

Pomáhat lze ale i jinak než penězi ...
Pomozte nám, prosím, šířit informace o našem projektu například umístěním banneru na vašich stránkách nebo tak, že o fondu řeknete svým známým. 

Loga, která můžete umístit na své stránky jako vyjádření podpory. Obrázek stáhnete tak, že kliknete pravým myšítkem na obrázek a vyberete "Uložit obrázek jako".

nf irsky vlkodav 01nf irsky vlkodav 02

Pokud máte jakýkoli jiný nápad, ozvěte se nám. Budeme rádi.