Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Frodo

Hledáme nový trvalý domov pro mladého vlkodava. Frodo neměl hezký start do života.  Ale je mladý, ještě mu není ani rok a půl, všechno dožene a bude dobrým společníkem.

Je veselý, přátelský a jako každý mladý pejsek potřebuje výchovu a získávat zkušenosti.  

Frodo rozhodně není, tak jako všichni psi umísťovaní prostřednictvím fondu, určený k další reprodukci. Nejlépe by mu bylo, kdyby měl svého hodného a trpělivého páníčka jen pro sebe, ale s fenkou vyjde dobře. Se psem by mohl být problém, měl s předchozím konflikt. Přáli bychom Frodovi, aby v nové domácnosti už zůstal natrvalo. Předpokládáme domek se zahrádkou, ne do kotce nebo na zahradu, kde by byl celý den sám.

Frodo bude  k novému majiteli bude odcházet odčervený, očkovaný, čipovaný, v dobré kondici, ošetřený proti klíšťatům a blechám.

Pokud můžete Frodovi nabídnout trvalý domov, chtěli byste se o něj dobře starat, umožnit mu klidné začlenění do rodiny a věnujete mu dostatek času, napište, prosím, něco o sobě, svých možnostech a zkušenostech.  Především odpovědi na tyto otázky: http://www.irskyvlkodav.cz/informace/podminky-adopce

Dotazník bereme jako prvotní informace pro další jednání, ozveme se vám. Děkujeme.

Naposledy změněno úterý, 29 květen 2018 21:21