Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Kid

V říjnu 2017 jsme přijali sedmiletého vlkodava  Kida. Dověděli jsme se o něm, když se jako ztracený a dostal  do útulku. Jak se ukázalo, již podruhé.

Pomáhali jsme s hledáním majitelů, kteří si ho opět vyzvedli, a protože podle pozdějších slov nebyla jiná možnost, opět ho uvázali na svém pozemku na řetěz. Naštěstí to nebylo lhostejné paní, která ho předtím našla a obrátila se na nás. S majitelkou jsme se tedy domluvili na převzetí, byla v podstatě ráda, že se o jejího psa někdo postará.  Původně jsme chtěli Kidovi najít nový trvalý domov. Ozvalo se i několik zájemců, jistě hodných, ale pro držení takového psa neměli podmínky. A tak už Kid zůstane v péči fondu.  Jsme rádi, že mu můžeme poskytnout materiální zabezpečení .  Prostor , péči a lásku, všeho dostatečně ;)  má bezplatně u své pečovatelky. Doufáme, že si všeho bude užívat velmi dlouho.

Máme radost, že je Kid neustále v dobré náladě, běhá  užívá si volnosti a dohání kondici.   Je kamarád se staršími vlkodavkami i s koňmi,  je na něm vidět  vděk a radost z pohybu, který dlouhý čas neměl. Byl i na předvánoční nadační procházce, kde se choval naprosto vzorně.

Jsme rádi, že můžeme v rámci činnosti fondu a především s pomocí hodných lidí poskytnout potřebným psům hezký život po všech stránkách.

Naposledy změněno neděle, 18 únor 2018 20:39