Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Setkání v kempu Veselý Habr 2023

Po několikaleté přestávce jsme se vrátili do kempu Veselý Habr na Rokycansku a strávili společně příjemný víkend 2. – 4.6.2023

Většina účastníků přijela na víkend, někteří se přijeli podívat jen na sobotu. Chodili jsme na procházky, debatovali o všem, co se týká vlkodavů a také nadačního fondu. Sobotní den jsme věnovali různým soutěžím se psy i bez a tombole, která přinesla do pokladny fondu 5.400Kč. Moc děkujeme. Tentokrát ale nešlo jen o „tahání čísel z klobouku“, bylo potřeba se předvést v házení šipkami. A nebo mít štěstí ;)

Z nadačních psů s námi byly Sheena (7+7) a Wendy (5+8). Měli jsme radost, že přijel i čtrnáctiletý maličký kříženec Prasík, účastník spousty minulých nadačních setkání a coursingů.

V sobotu večer jsme si udělali ohníček a opekli buřty. Povídali jsme převážně o psech, jejich lidech a došlo i na zpívání.
Jsme rádi, že se lidé i pejsci bavili, Všichni účastníci bez rozdílu počtu nohou byli vlídní a přátelští a nedošlo k žádnému úrazu. Nejlépe náladu na setkání vyjadřují fotky, za které všem fotícím děkujeme. Rádi jsme se se všemi viděli a těšíme se zase někdy příště.