Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Předvánoční procházka 2022

V sobou 26.11.2022 proběhlo již 15. předvánoční setkání Nadačního fondu Irský vlkodav.

První dvě byly bez procházky se psy, od té doby už jen s nimi :)

Současně si účastníci na místě mohli opatřit již 16. nadační kalendář. Ostatní si můžou objednat na tomto odkazu.a přispět tak na podporu potřebných vlkodavů.

Předem děkujeme. Na místě přibylo 9.850Kč - kalendáře a dary.

Na předvánoční procházku jsme se opět sešli na Rakovnicku v Novém Domě, s přestávkou už potřetí. Snad jsme se moc nespletli, napočítali jsme 30 pejsků a tentokrát, byli v mírné početní  převaze (nikoli váhové) ostatní plemena. Až na pár výjimek chrti, především zachránění galgové. Jsme rádi, že se k nám přidali.

Nadační pejskové přišli tentokrát dva, Matty a Sheena, oba jsou na první fotce. Rádi jsme je viděli, samozřejmě i všechny ostatní, včetně jejich majitelů.

Pejskové dostali vánoční dobrůtky a hračku, páníčkové již tradičně ozdobu na vánoční stromeček. Zase budeme rádi, pokud si pod stromečkem vzpomenete na psy, kteří nemají takové štěstí jako ti vaši a třeba nám i pošlete fotku pejska se stromečkem a ozdobičkou. Nebo jí přidáte na nadační FB.

Nálada na procházce a i po ní na zahrádce hospůdky byla fajn, vylepšily jí ještě grilované buřtíky a klobásky. Psi se proběhli, pohráli si, nikdo se nezranil ani nepopral, takže jsme se sešli i rozcházeli v dobré náladě a budeme se těšit na další procházky v příštím roce.

Přejeme všem, abyste to nepřeháněli s předvánočním shonem, ale svátky si hezky užili. Hlavně přejeme hodně zdraví vám i vašim pejskům a do nového roku všechno nejlepší.

Děkujeme všem, kdo myslí na zvířata v nouzi.