Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Jarní setkání 2022 – kemp Nová Živohošť

Letos jsme po dvou letech byli opět na víkendovém setkání a myslíme, že se povedlo.

Je to vidět na fotkách a nejlépe vědí ti, kdo se účastnili, případně se na nás přijeli v sobotu podívat. Takových návštěvníků bylo letos hodně, všechny jsme rádi viděli.

Věnovali jsme se různým soutěžím pro pejsky i jejich lidi a spoustu naplánovaného jsme ani nestihli. Samozřejmě všechen ostatní čas byl naplněn povídáním, jak jinak, o našich psech. Zavzpomínali jsme i na psy, kteří prošli fondem a bohužel už s námi nejsou. Zmínili jsme se krátce, jakým způsobem se k nám dostal před pár dny pes, kterému brzy budeme hledat nový domov. Podívat se přijely i Sheena a Minnie, kterým jsme našli domov už před lety a obě se mají výborně.

Sobotní odpoledne jsme „prověřovali“ šikovnost psů i jejich doprovodu na speciální psí pláži. Většina psů si užila alespoň brouzdání ve vodě, někteří si ale  i zaplavali. Příjemné byly oba večery s pečením buřtů.

Kemp byl na nás opravdu velký a poměrně obsazený, ale užili jsme si pobyt i tak a naši psi nikomu nevadili. Umí se přece chovat způsobně :)

Pobavili jsme se i u tomboly a ještě posílili stav nadační pokladny. A samozřejmě se celou dobu rozdávaly pamlsky ve velkém ;)

Děkujeme všem, kteří přijeli, pomohli k výborné atmosféře a přivezli sebou vlkodavy i jiné psí kamarády. Děkujeme kamarádům vlkodavářům za doporučení kempu, za celopobytovou péči a výběr i organizaci procházky. Děkujeme také fotografům. Některé fotky přikládáme, více si jich můžete prohlédnout zde a také další  zde .  Případně jejich průběžné vlkádáni na fondové stránky FB.

Děkujeme za podporu a těšíme se na další setkání, třeba při nějaké procházce.