Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Procházka v Lužné u Rakovníka 2022

Na jarní procházce jsme byli i letos v Lužné u Rakovníka. V sobotu 23.4.2022 jsme sešli už na známém místě a vyšlo krásné počasí. Což tedy vylákalo na procházku i poměrně dost jiných lidí, ale psi se chovali vzorně.

Přišlo 30 vlkodavů a 5 jiných psích kamarádů. Maličká čivava zachráněná ze špatných podmínek, jezevčík, bobtail, se kterým se už známe, snad nejrychlejší deerhoundka na světě ;) a „starý“ známý a velmi přátelský Hugo, jehož majiteli tímto velmi děkujeme za fotodokumentaci.

Na procházku přišli i tři nadační vlkodavové, čerstvě osmiletý Eda, Minnie, která za všechny ty roky chyběla opravdu výjimečně a Sheena, která před dvěma měsíci prodělala mrtvici. Přesto, že je už téměř v pořádku, šla trochu kratší cestou. I tak si jí užila.

U rybníčku Punčoška se psi zchladili a napili, u parkoviště jsme na zpáteční cestě ještě poseděli a poklábosili a podle ohlasů si myslíme, že se procházka všem líbila. Nám také a všem děkujeme. Těšíme se na další setkání, tentokrát v červnu na společném víkendu na Slapech. Pozvánku s podrobnostmi brzy zveřejníme.

Ještě jednou děkujeme všem za milou společnost. Psům i jejich lidem :)