Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Předvánoční procházka 2021

Minulý rok byla pauza a letos jsme si v podstatě do posledního dne nemohli být jistí, jestli se setkání a společná procházka uskuteční. Ale vyšlo to! Sešli jsme se 27.listopadu v Novém Domě na Rakovnicku, kde jsme byli už před šesti lety.

Procházka byla povedená, sešlo se nás hodně, na současnou situaci opravdu překvapivě. Napočítali jsme 19 vlkodavů a 6 jiných, neméně příjemných, pejsků. Po procházce jsme se vrátili na zahradu restaurace U pohody, počasí dovolilo být venku a buřtíky, za které děkujeme páníčkům Fariho, byly opravdu vítané. Děkujeme i páníčkovi nadační Minnie, že vše domluvil, zařídil a procházku vybral.

Přišli 4 nadační pejskové – Matty, Sheena, Minnie a Wendy, která byla na kolektivní procházce poprvé a chovala se vzorně. U ostatních je to samozřejmost :)

Jako každý rok byl velký zájem o nadační kalendáře, za které přibylo na péči o psy 12.935,- Kč. Moc děkujeme a doufáme, že vám kalendáře budou celý rok dělat radost. Pejskové dostali maličkou dobrotu a majitelé už několikátou ozdobičku na vánoční stromeček.

Přejeme hezké vánoce a především hodně zdraví všem. Jsme rádi, že pamatujete na psy, kteří nemají tolik štěstí jako ti vaši. Těšíme se na fotky vašich vánočních stromečků s „nadačními“ ozdobami, budeme rádi, když je přidáte na nadační Facebook

A hlavně se těšíme na další společná setkání :)