Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Procházka v Kolíně 2021

V sobotu 18. září 2021 jsme měli u Kolína společnou procházku vlkodavů a jejich přátel.  Cesta vedla podle vody, což bylo pro psy příjemné.

Zhruba na půli cesty, kde na nás pak počkali s některými štěňátky,  jsme měli zázemí a po návratu ohníček na opékání buřtů. Samozřejmě i příjemné posezení a po dlouhé době popovídání. Počasí bylo milosrdné, prostě tak akorát. Na společné fotce tedy tentokrát nejsme tak docela komplet, ale to vůbec nevadí. Podle dodatečného „sčítání“ se procházky zúčastnilo  nejméně 38 psů, samozřejmě především vlkodavů,  a také jejich lidský doprovod včetně dětí... 57? Asi ano, možná maličko víc pejsků i lidí, ale přesná čísla nejsou to nejdůležitější. Milé bylo, že si na této procházce dala schůzku štěňátka z jednoho vrhu i s maminou. Tak jsme měli radost z dětí psích i člověčích, jedna holčička byla opravdu malinká, ale provázel jí velký pes.

U ohně byly k dispozici ještě nějaké nadační drobnosti a také kasička na dobrovolný příspěvek. Celkem se tedy vybralo 6.790Kč, za což všem děkujeme a samozřejmě také za účast. Nálada byla výborná, všichni přátelští... prostě příjemně (i užitečně) strávené odpoledne. Děkujeme a těšíme se na předvánoční procházku.