Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Jarní víkendové setkání 2019

Letos jsme přelomový víkend květen/červen strávili v pro nás novém kempu Na Rybárně v jižních Čechách.

Prostředí příjemné, nebyli jsme ničím rušeni a ani my jsme nikoho nemohli rušit. Ocenili jsme, že je kemp oplocený. K Otavě bylo opravdu kousek, někteří psi to rádi využili.

V sobotu přijela televize natáčet povídání o Nadačním fondu a vlkodavech. Bude prý k vidění 30.6.2019 v pořadu Chcete mě. Jsem rádi, že je o vlkodavy i o fond zájem. (Odkaz na článek s videem)

Povídali jsme, vzpomínali i plánovali, měli jsme spoustu dobrot především na grilu, ale i ostatní přišlo velmi vhod. Uvádím jen zelňačku a kotlíkový guláš, ale byla toho spousta. Tak jsme ani nepoznali, když si pejskové občas něco „ukradli“ ;)

Na nějaké velké závodění a hrátky bylo opravdu horko, přesto jsme si to my i pejskové užili. Povídání nebralo konce, téma vlkodav je nevyčerpatelné :) Přítomni byli vlkodavové různého věku a také malí pejsci všelijakých plemen, kteří do psí party dobře zapadli. Udělalo nám radost, že se na nás přijeli podívat návštěvníci třeba na pár hodin. Lidští i psí. Fotografie výborně dokumentují.

Měli jsme tombolu a předměty propagující fond, poprvé jsme také uspořádali maličkou aukci. Maličkou jen co do počtu předmětů. Na péči o psy přibylo 15.390Kč. Všem moc děkujeme za společnost, za skvělou atmosféru, spousty legrace a samozřejmě za podporu psů, kteří neměli štěstí a naší podporu a péči potřebují.

Těšíme se na další setkání, třeba při nějaké procházce.