Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Procházka Divokou Šárkou – 2019

V dubnu jsme se už počtvrté sešli na procházce v Praze v Divoké Šárce.

Vzhledem k tomu, že vyšla procházka na velikonoce, domnívali jsme se, že se nás sejde méně. Ale sešlo se nás zhruba stejně jako minulý rok, což bylo příjemné překvapení – přes 70 lidí, 40 psů, z toho 26 vlkodavů. Počasí bylo fajn, téměř celou cestu jsme šli kolem potoka a psi tak měli čerstvé pití i brouzdání vodou snadno k dispozici.

V Šárce vždycky potkáváme plno dalších psů, kteří jsou se svými majiteli na procházce. Vyslechli jsme si dokonce pochvalu, jak jsou naši vlkodavové hodní a vychovaní, to nám udělalo radost. Někteří majitelé si své malé pejsky s vlkodavy fotili :)

Bylo s námi několik psů, pro které byla procházka současně socializační.

Pro ty, kteří s námi byli poprvé, jsme v krátkosti představili činnost fondu a přítomné psy, kterým fond našel nový domov. A samozřejmě poděkovali dárcům a příznivcům, bez kterých by tato činnost nebyla možná.
Děkujeme, že jste přišli, děkujeme všem fotografům za krásné fotky a filmíky, na které se můžete podívat na našem FB. Těšíme se na setkání na některé z dalších nadačních akcí, nejdříve na společném víkendu v kempu Na Rybárně