Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Předvánoční procházka 2018

1. prosince jsme se sešli na tradiční předvánoční procházce, tentokrát v Klánovicích.

Počasí se k nám tentokrát nezachovalo přátelsky, horší sjízdnost silnic některé odradila. Ale ti, co se sešli, si procházku Klánovickým lesem hezky užili. Sešlo se 26 vlkodavů a 8 jiných pejsků se svým lidským doprovodem. Skoro pokaždé se přidá někdo, kdo si teprve zamýšlí vlkodava pořídit a chce se tedy blíže seznámit. Tentokrát to byli dva moc šikovní kluci, dvojčátka, s tatínkem. Hned si vyzkoušeli jaké je to s vlkodavem na vodítku a šlo jim to moc dobře.

Psi se proběhli, pohráli, majitelé si popovídali a pokračovali jsme na chvíli do restaurace, kde jsme jako každoročně představili nástěnný i stolní kalendář (více informací o kalendářích) K dispozici byly i jiné předměty s vlkodaví a nadační tématikou. Novinkou jsou pamlskovníky a taštičky na různé drobnosti s vyšitým logem fondu, které jsme dostali sponzorským darem od firmy Coolzada.

Rozdali jsme dárky pejskům a ti nadační dostali od šikovné pekařky dobroty ještě navíc. Velmi chutnaly!

Maličkost jsme měli připravenou i pro páníčky. Tak jako minulý rok ozdůbku na vánoční stromeček, samozřejmě zase jinou. A opět jsme se domluvili, že si pod ozdobeným stromečkem vzpomeneme nejen na vlkodavy, ale na všechny psy a ostatní zvířátka, která se nemají tak dobře jako ti naši. Doufáme, že zase jako minulý rok dostaneme fotky s ozdobou na stromečku nebo vánoční větvičce, třeba současně i s pejskem. Rádi je vystavíme na nadačním FB.

Za kalendáře a další propagační nadační předměty přibylo do pokladny rovných 12.000Kč na potřeby vlkodavů v nouzi.

Děkujeme všem, kdo se k nám i přes nepřízeň počasí přidali. Přejeme krásné vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a spoustu pěkných zážitků společně s vašimi pejsky. Užijte si zimu a těšíme se na jarní procházky a víkendové setkání