Samozřejmě můžete žít bez psa, ale nestojí to za to...

Předvánoční procházka 2017

25. listopadu jsme se sešli na poslední letošní nadační akci v Praze v Prokopském údolí.

Na začátku jsme představili přítomné nadační vlkodavy a předali jim vánoční dárek – Míťovi,  Culíkovi, Rossovi, Harrymu, Minnii a Kidovi, který byl na takové akci poprvé.. Choval se moc hezky, psů si nevšímá, k lidem je vysloveně přátelský a mazlivý a na místě jsme také oznámili, že má nový trvalý domov.

V Prokopském údolí je procházka příjemná, potůček byl využívaný jako kdyby nebyla zima. Cestou si psi pohráli, zaběhali, přijela se socializovat i některá opravdu malá štěňátka a výborně se do psí společnosti začlenila.

Fotilo se průběžně, fotek je opět spousta, všem fotografům moc děkujeme. Kolektivní fotku všech účastníků opět nemáme, ale částečnou ano. Sešla se spousta známých i nových tváří, téměř 80. Celou cestu bylo o čem povídat a následně v restauraci u Černého kohouta také. Představili jsme nové kalendáře na rok 2018 (více informací o kalendářích) a rozdali dárky pejskům i malou vánoční pozornost pro jejich páníčky. Přestože pro nás bylo vyčleněno celé patro, bylo to zase málo.

Psí společnost byla pestrá, samozřejmě především vlkodavové, ale i další pejsci – setři, tibetští teriéři, havanský psík, barzojka, saluki, jezevčíci, kříženci... a všichni se shodli i s pejsky, se kterými jsme se v údolí potkali.

Za kalendáře a další propagační nadační předměty přibylo do pokladny 17.530Kč na potřeby vlkodavů v nouzi.

Děkujeme všem, kdo se k nám přidali a doufáme, že se zase na nějaké nadační akci setkáme. Přejeme všem krásné Vánoce, v roce 2018 jen to nejlepší a krásné zážitky s psími kamarády.