a89925d77e81c67aef21d7201f8c1641.jpg


O Irském vlkodavovi

Doporučené odkazy

Doporučené odkazy

e-shop vmpprofil.cz

Chovatelské potřeby a krmiva nejen pro psy a kočky.

 

WDK
Stránky chovatelského klubu Irských vlkodavů.

 

Pet Medic 
Veterinární zdravotnická záchranná služba

 

Předvánoční setkání 2014

Letošní předvánoční setkání bylo na Mikuláše a tak jsme ho pojali i s dárečky nejen1 proch pro pejsky, ale také pro dětičky a dospělý doprovod. Sešli jsme se v Hrazanech u Sedlčan, kde jsme si to byli obhlídnout už na jarní procházce. Počasí tentokrát příznivé nebylo a tak nás mile překvapila vysoká účast. Nevíme přesně, ale podle počítání v restauraci a vzpomínání kdo jel domů hned po procházce, nás mohlo být i s dětmi ke stovce, přes 90 určitě. Pejsků, bylo nejméně 62. Samozřejmě především vlkodavové, ale zastoupeny byly všechny velikosti, jak je doloženo na fotografiích. Kompletní kolektivní fotka není, ale i tak je na té společné zachycena příjemná nálada. To ostatně na všech.

 

Číst dál...

 

Habísův střapec 2014

V sobotu 4.10.2014 jsme se sešli na již druhém nadačním coursingu pojmenovaném podle pejska, kterého se podařilo minulý rok zachránit a vrátit zpátky do života. Má se dobře a nejen že01 se přijel se svými majiteli podívat, ale také si s chutí zaběhal, přestože střapec viděl poprvé (video zde). Bylo až dojemné jak všichni přihlížející ztichli a se zájmem sledovali Habísův běh. Moc nás všechny potěšilo, že přítomní opravdu vnímali, že jde o pomoc psům a že opravdu chápou myšlenku a filozofii naší činnosti a pomáhají nám jí uskutečňovat. Pro všechny to byl silný zážitek.

 

Číst dál...

 

Letní setkání 2014

Letní setkání Irskému vše irské bylo opět na Rokycansku v kempu Veselý Habr. Už sem jezdíme skoro jako domů ;)

veselhabr1500

Počasí bylo tentokrát opravdu velmi proměnlivé, ale nálada stabilně dobrá, což je nejpodstatnější. Nedošlo k žádným psím nepokojům, natož pak lidským. Kromě zábavných i vzdělávacích aktivit bylo možno získat nějaký nadační suvenýrek pro radost a nebo vyhrát cenu v tombole. To ale bylo potřeba si řádně zasloužit, být šikovný a trefit se foukačkou do terče. Pochopitelně, tak jako každý rok a na každé naší akci, byl celý výtěžek příspěvkem na konto fondu a pomoc potřebným psům, tentokrát šlo o úžasnou částku 19.002 Kč.

 

Číst dál...

      

Sitemap