a89925d77e81c67aef21d7201f8c1641.jpg


O Irském vlkodavovi

Doporučené odkazy

Doporučené odkazy

e-shop vmpprofil.cz

Chovatelské potřeby a krmiva nejen pro psy a kočky.

 

WDK
Stránky chovatelského klubu Irských vlkodavů.

 

Pet Medic 
Veterinární zdravotnická záchranná služba

Předvánoční procházka 2016

predvanocni prochazka 2016 0126. listopadu proběhla poslední letošní společná akce Nadačního fondu Irský vlkodav a jeho příznivců. Jako každý rok jsme pořádali předvánoční procházku a následné posezení s předáním dárků pejskům i jejich majitelům.

Číst dál...

4. Habísův střapec

4 habisuv strapec 011. října se konal benefiční coursing Habísův střapec na podporu psů, zejména vlkodavů, v nouzi. Akci nazvanou po zachráněném vlkodvovi Habříkovi – Habísovi pořádal již počtvrté Nadační fond Irský vlkodav.

Číst dál...

Letní setkání NFIV ve Veselém Habru 2016

habr leto 2016 01

Poslední prázdninové dny jsme opět strávili v kempu Veselý Habr. Sešli se noví účastníci i přátelé, kteří jezdí každý rok, účast byla opravdu mezinárodní. Kromě z Čech a Moravy přijeli přátelé ze Slovenska, Německa, Anglie, Irska... a jeden pejsek ze Španělska. Někdo přijel na odpoledne nebo jeden den, většina lidí ale pobyla celou dobu. Celkem se setkání účastnilo 74 lidí včetně několika malých statečných dětiček a 54 psů, z toho 43 vlkodavů. Na chvíli se přijel podívat i bývalý ministr pan Dr Pospíšil se svojí fenku Bárou. Zajímal se o činnost našeho fondu, o vlkodavy a problematiku týraných psů obecně. Jeho návštěva byla velmi příjemná a vážíme si toho, že jsme dostali v případě potřeby i nabídku pomoci.

Číst dál...

Irskému vše irské – Jarní setkání Veselý Habr – 10. výročí založení NFIV

 

Letošní jarní setkání bylo skoro na den přesně po deseti letech od založení fondu. Proto se neslDSC 1625o v duchu oslav se vším všudy. S dorty, přípitky, čtením zprávy (najdete zde), která shrnula činnost celého desetiletého období.
Ale samozřejmě jsme si jako jindy hráli, soutěžili nejen ve střelbě, vyhrávali i prohrávali a do nadační pokladny jsme společně přidali 24.620 Kč.
Pobyli jsme s přáteli a psy. O tom, jak jsme se měli, nejvíce napoví fotografie.

 

Číst dál...

Procházka v Radíči – 21.5.2016

  Tentokrát jsme se sešli v Radíči na Sedlčansku.  Přidali se k nám i dva maličcí nadějní vlkodavářiButovnRad2016725 v kočárku. Procházka byla pěkným údolím kolem potoku Mastník, vzhledem k teplému počasí se potok pejskům opravdu hodil. Ostatně přebrodili jsme ho všichni a užili si při tom spousty legrace. Na druhém břehu bylo přichystané posezení, občerstvení,  oheň a opékání buřtů. To vše zajištěno sponzorským darem, takže všechny příspěvky od účastníků,  3.666 Kč, posílí nadační pokladnu. Všem moc děkujeme.
 

Číst dál...

Jarní procházka v Divoké Šárce – 16.4.2016

 

DSC 0054 DxONa společné procházce, tentokrát Divokou Šárkou, se nás sešlo 138!!

Z toho tedy samozřejmě nejvíc lidí (82), 41 vlkodavů a ostatní byli různí pejskové, každý jiný. A to se k nám cestou ještě přidávali pejskové, kteří byli také v Šárce na procházce.

 

Číst dál...

      

Sitemap