a89925d77e81c67aef21d7201f8c1641.jpg


O Irském vlkodavovi

Doporučené odkazy

Doporučené odkazy

e-shop vmpprofil.cz

Chovatelské potřeby a krmiva nejen pro psy a kočky.

 

WDK
Stránky chovatelského klubu Irských vlkodavů.

 

Pet Medic 
Veterinární zdravotnická záchranná služba

Jessika †
Jessika přivedla na svět spousty štěňat a musela být skvělá máma. Byla jedním z vlkodavů, kteří pomohli při rozhodování o založení Nadačního fondu irský vlkodav. I ona byla později nemocná a musela být trvale léčená.
   

Číst dál...

Kačenka †

Narodila se v únoru 2006 a první více než rok svého života strávila u svých majitelů, kteří si jí koupili od chovatelky. Pokud víme, během jejího života byly nejméně dvě období, kdy jsme pro ní hledali na přání majitelky nový domov. 

     

Číst dál...

Šonda †
Kde a kdy se narodil nevíme, jak prožil většinu svého života také nevíme, ale radostné to nebylo. Byl nalezen ještě spolu s jedním psem zavřený v maringotce. Minimálně několik dní bez venčení, krmení a vody. 
     

Číst dál...

Sam †

Další pejsek o kterém nevíme kdy a kde se narodil. Byl odchycen jako toulavý a několik týdnů strávil v útulku. Po celou dobu co jsme ho znali  měl různé zdravotní potíže, ale byl se svojí paničkou, která se o něj starala a snažila se mu zajistit co nejlepší péči.

   

Číst dál...

Rozárka †

Na rozdíl od ostatních „nadačních“ pejsků se neměla špatně, ale majitelům se změnily životní podmínky a na Rozárku už neměli tolik času, který by si zasloužila. Byla to krásná a milá fenka, jednou měla i štěňátka a byla vzorná matka.

   

Číst dál...

Jessinka †

Jessinka nás opustila dne 7.12.2007 v 9:05. Musela být uspána, protože její srdíčko už nemohlo dál... I když jsme Tě znali jen necelé 2 roky, věděli jsme, že toho máš hodně za sebou.
 

Číst dál...

Jura †

Smutná zpráva... 9.5.2010 bylo potřebné nechat Juru uspat a ukončit jeho trápení. Naděje na zlepšení zdravotního stavu nebyla. Bylo mu téměř 8,5 roku.

     

Číst dál...

Saly †

30.7.2010 – nejsou to ještě ani dva měsíce, kdy jsme psali o tom, že je Saly v plné síle, veselá a spokojená, přestože na jaře slavila 10. narozeniny. Bohužel, dneska máme smutnou zprávu. Včera v noci bylo nutné po krátké, ale vážné a bolestivé nemoci, její trápení ukončit. 
     

Číst dál...

Barry †

O Barrym bohužel máme špatnou zprávu. Předchozí špatné zacházení, nedostatečná péče a jeho vážné, dlouho nestabilizované onemocnění, vedlo k tomu, že musel být uspán. Škoda, měl se u současného majitele velmi dobře, ale dlouho si to neužil.

     

Číst dál...

Gaston †

Gaston se bohužel o jeden měsíc nedožil svých 10. narozenin. Ale poslední roky strávil dobře, mezi lidmi, kteří ho měli rádi. Téměř do konce života na tom byl zdravotně relativně dobře a své psí společnici stačil být rovnocenným partnerem skoro do posledních chvil.

 
     

Číst dál...

      

Sitemap