a89925d77e81c67aef21d7201f8c1641.jpg


O Irském vlkodavovi

Doporučené odkazy

Doporučené odkazy

e-shop vmpprofil.cz

Chovatelské potřeby a krmiva nejen pro psy a kočky.

 

WDK
Stránky chovatelského klubu Irských vlkodavů.

 

Pet Medic 
Veterinární zdravotnická záchranná služba

Sára
Ozvala se nám majitelka dospělé vlkodavky Sáry. Hledala pro ní nový domov, protože změny, které život přinesl, jí neumožňovaly se dál o Sáru starat.
 

Situací Sáry se podařilo vyřešit takřka okamžitě, našla domov u Dana a Petry, kteří se nedávno museli rozloučit s Rozárkou, které se ujali před několika lety.

Sára zapadla do nového prostředí bez problémů, domácí fenky jí zpočátku ignorovaly, pes jí samozřejmě přijal s otevřenou náručí. Nejvíc řekne mail od Petry:

"Sára se chová bezvadně, tváří se, jako když sem patří odjakživa, i když ji zatím Saly s Tončou ignorují , tak se drží pořád u mně. Je opravdu moc hodná. Žila u domečku bez oplocení, ona se tam držela, nikam nechodila! Když jsme pro ni přijeli, tak jenom vykoukla, párkrát štěkla a pak si zase šla lehnout ke dveřím. Je moc hezká, jsme rádi, že je u nás. Kromě toho.... po Rozárce tu byla fakt taková díra ... "
 
I když se Sára neměla špatně, byla většinu času sama a je na ní vidět, jak moc je jí milá společnost a jak se ráda a bez problémů zařadila do smečky.

 

  • phoca_thumb_l_sara01
  • phoca_thumb_l_sara02
  • phoca_thumb_l_sara03
  • phoca_thumb_l_sara04
  • phoca_thumb_l_sara05

      

Sitemap