a89925d77e81c67aef21d7201f8c1641.jpg


O Irském vlkodavovi

Doporučené odkazy

Doporučené odkazy

e-shop vmpprofil.cz

Chovatelské potřeby a krmiva nejen pro psy a kočky.

 

WDK
Stránky chovatelského klubu Irských vlkodavů.

 

Pet Medic 
Veterinární zdravotnická záchranná služba

Ginger
Smutný příběh? Chceme vám povědět o jedné vlkodavce, která měla těžký začátek života, ale to už je dávno. Pravděpodobně byla vlkodavkou, která se v posledních letech dožila nejvyššího věku u nás.
 

A v posledních letech, naštěstí to byla převážná část jejího psího života, se měla už hezky.....krásně v krásném prostředí opravdu Krásného lesa. Se společníky svého druhu a majitelem, který pro ní dělal vše a byl pro ní vším.

Ginger je prý už byla poslední dobou pomalejší, méně aktivní, ale pořád spokojená. Pan Čížek, který se jí kdysi ujal, jí dělal pomyšlení. Dneska už má jen pejsky, kterým poskytl domov, když se ocitli z různých důvodů v nouzi. Kdysi měl vlkodava Řehoře na kterého samozřejmě dodnes moc vzpomíná, ale toho si vybral jako štěně. Když o něj přišel, bylo to moc smutné, ale věděl, že bez vlkodava už ne. A tak pomáhá vlkodavům, kteří potřebují nový domov, péči a nového pána. O tom, že opravdu pomáhá svědčí o tom jeho spokojení psi.
 
Ginger odešla do vlkodavího nebe těsně před vánocemi, 23.12.2009. Letos v květnu slavila 12 let!!

Je milé vědět, že i když nás někteří psi opouštějí příliš brzy a někteří mají opravdu smutný osud, jsou i příběhy s hezkým pokračováním. Příběhy „obyčejné“ o obyčejném, pěkném psím životě s hodnými lidmi.

  • ginger01

      

Sitemap