a89925d77e81c67aef21d7201f8c1641.jpg


O Irském vlkodavovi

Doporučené odkazy

Doporučené odkazy

e-shop vmpprofil.cz

Chovatelské potřeby a krmiva nejen pro psy a kočky.

 

WDK
Stránky chovatelského klubu Irských vlkodavů.

 

Pet Medic 
Veterinární zdravotnická záchranná služba

Mojito a Kentucky
22.11.2011 - Oba, pes i fena už jsou v dostatečné kondici, záněty uší vyléčeny a jsou společně v novém domově. Děkujeme všem, kteří o ně projevili zájem, nejvíc jejich novému majiteli. S novým prostředím, páníčkem i psími společníky se rychle sžívají, jsou spokojení a mají se dobře.
 

Přejeme všem dohromady hezký život a hodně radostí.
 
14.10.2011 - Do útulku se dostali dva mladí vlkodavové, pejsek a fenka, kteří jsou nyní přechodně v péči našeho nadačního fondu. Oba měli pohnutý život, ale přesto jsou příjemní a milí, o lidskou společnost velmi stojí a dovedou si jí užít.

Jsou zvyklí být spolu. Před časem byli vykoupeni z jedné množírny, kde prý kromě nich byla ve špatném prostředí a špatném stavu ještě spousta dalších psů. Bohužel to nejsou ojedinělé případy. Nyní měli svého pána, který se bohužel musel přestěhovat a psy u sebe nemůže mít, proto se ocitli v útulku. Pokud se jejich majiteli v dohledné době nepodaří najít bydlení, kam by mohli jít psi s ním, budeme Mojitovi i Kentucky muset společně najít nový domov, nejlépe dohromady. Fenku by v tom případě bylo vhodné vykastrovat, ale to předbíháme...
 
Nyní se mají dobře, jsou sice hubení a oba mají záněty zvukovodů, ale to napravíme. Povahy mají oba velmi příjemné, fenka je hodně podřízená, ale nedá se říct, že bázlivá nebo nedůvěřivá k lidem. Problém je prý s kočkami. Pokud by někdo předběžně zvažoval nabídnout jim domov, dejte prosím vědět na 602 173 487 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
 

  • phoca_thumb_l_mojito_kentucky01
  • phoca_thumb_l_mojito_kentucky02
  • phoca_thumb_l_mojito_kentucky03
  • phoca_thumb_l_mojito_kentucky04
  • phoca_thumb_l_mojito_kentucky05

      

Sitemap