a89925d77e81c67aef21d7201f8c1641.jpg


O Irském vlkodavovi

Doporučené odkazy

Doporučené odkazy

e-shop vmpprofil.cz

Chovatelské potřeby a krmiva nejen pro psy a kočky.

 

WDK
Stránky chovatelského klubu Irských vlkodavů.

 

Pet Medic 
Veterinární zdravotnická záchranná služba

 

20.3.2016
roza 03Roza dnes odjela do nového domova. S novým páníčkem se znala už od minulého týdne a tak se na něj těšila a vítala ho. Na cestu dostala známku, ale snad jí bude mít jen pro parádu a pro štěstí a nebude jí nikdy potřebovat.
Přejeme Roze i jejímu novému majiteli hezký společný život, spousty zážitků a doufáme, že se občas uvidíme na nějakých nadačních akcích.

 
 

9.3.2016
IMG 1944Hledáme nový domov pro mladou fenku irského vlkodava. Roza je ze začátku k cizím nedůvěřivá nebo nevšímavá. Je zvyklá v bytě, čistotná, poslušná. Hravá, ke psům s přátelskými projevy přátelská.Problémem jsou kočky a u vlkodava poměrně nezvyklé skákání přes plot. Proto pro Rozu hledáme někoho hodného, kdo jí věnuje dostatek času a pozornosti. Nejlépe v bytě nebo s opravdu vyjímečně dobře zajištěnou zahradou. Ne do kotce.

Pokud zvažujete nabídnout Roze domov, prosíme pročtete si http://www.irskyvlkodav.cz/podminky-adopce a napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Pokud budete mít nějaké dotazy, připojte je ke své zprávě. Děkujeme.

 

      

Sitemap