a89925d77e81c67aef21d7201f8c1641.jpg


O Irském vlkodavovi

Doporučené odkazy

Doporučené odkazy

e-shop vmpprofil.cz

Chovatelské potřeby a krmiva nejen pro psy a kočky.

 

WDK
Stránky chovatelského klubu Irských vlkodavů.

 

Pet Medic 
Veterinární zdravotnická záchranná služba

 

Adina

18. prosince 2014IMG 3895

Adinka má nový domov. Přijeli si pro ni noví majitelé i s jejím novým psým kamarádem, ze kterého měla opravdu radost. Aby ne, když jsou skoro stejně staří. Je bezva, že budou vyrůstat spolu, takže Adinka bude mít možnost od kamarada tak trošku "opisovat". Přeci jen se člověk s hluchým štěnětem trošku hůř  domluví.

 
 

Hledáme domov pro tříměsíční fenku irského vlkodava. Fenka je milá, veselá, není bázlivá....ale neslyší. Ideální domov by byl u někoho zkušeného, trpělivého, nejlépe se psem nebo fenou, který má vyrovnanou povahu a je dobře ovladatelný. Adina byla do teď zvyklá být venku, nyní je doma a trénujeme hygienické návyky. Bude potřeba vyvinout v komunikaci s ní jakousi „znakovou“ řeč a počítat s tím, že v neohrazeném prostru bude bezpečná jen na vodítku. Orientuje se zrakem a čichem a samozřejmě kontaktem.

Bude jistě výbornou a vděčnou společnicí, ale je třeba počítat s tím, že výchova štěněte je náročná a u neslyšícího štěněte to platí dvojnásob.

Pokud byste chtěli Adině poskytnout domov volejte prosím 602 1736 487 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Předtím si prosím přečtěte http://irskyvlkodav.cz/index.php/podminky-adopce. Budeme samozřejmě moc rádi, pokud Adině a ostatním vlkodavům v nouzi poskytnete příspěvek na péči (informace najdete zde).

Děkujeme

 

 

  • IMG_3732
  • IMG_3895
  • adi
  • x

      

Sitemap